nadwozie plandekowe

Konstrukcja nadwozia idealnie skomponowana

Funkcjonalność, ergonomia i dbałość o detale. Niczego więcej nie potrzebujesz.

Elementy konstrukcyjne, godne lidera - czyli Ciebie

W logistyce, na prawdę liczą się czas, użyteczność i niezawodność. Dbamy jednak o to, by w każdym naszym produkcie znalazło się również miejsce dla estetyki. Doskonałe wyposażenie w połączeniu z precyzyjnym wykonaniem sprawia, że za każdym razem spoglądając na swoją flotę, uśmiechasz się, gratulując sobie dobrego wyboru.

Rama

Idealnie zaprojektowana rama stanowi lekką i niebywale trwałą bazę do zabudowy nadwozia.

Podłoga

Mocna podłoga gwarantuje wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie i większa stabilność ładunku.

Ściana przednia

Stabilna konstrukcja ściany przedniej z możliwością dostosowania dla potrzeb zestawów przejazdowych.

Ściany boczne

Lekkie i stabilne ściany boczne stanowią idealne zabezpieczenie ładunku i dają Ci dużą swobodę podczas załadunku.

Ściana tylna

Niemal nieograniczone możliwości adaptacyjne wyczerpią wszystkie Twoje potrzeby w zakresie jej doposażenia.

Dach

Szczelny, lekki i wygodny w użytkowaniu dach znacznie przyspieszy procesy podczas górnych załadunków.

Wyposażenie dodatkowe
- dla większej wygody

Wszystko co jest Ci niezbędne masz zawsze przy sobie. A to czego akurat nie masz, zawsze możesz dokupić w przyszłości.

Zabezpieczenie ładunku

W zależności od rodzaju przewożonych ładunków, zabezpieczysz go zgodnie z normami i własnymi preferencjami.

Miejsce do przechowywania

Niezależnie od tego czy poruszasz się na dalekich trasach czy blisko bazy, warto abyś zawsze miał pod ręką najważniejsze przedmioty.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwie w transporcie nie trzeba mówić, trzeba go po prostu bezwzględnie przestrzegać. Sprawdź jakie wyposażenie oferujemy.

System windy hydraulicznej

Gdy świadczysz usługi dystrybucyjne, z pewnością docenisz naszą bogatą ofertę rozwiązań dla wind hydraulicznych.

System dokowania wózka widłowego

Brak dostępu do rampy bywa uciążliwy. Na szczęście ten problem nie musi Cię dotyczyć dzięki naszemu systemowi dokowania wózka.

Pracujemy dla ciebie

Pakiet korzyści, które otrzymasz w standardzie

Rama pośrednia cynkowana ogniowo

Wieloletnie użytkowanie w każdych warunkach, nawet tych najtrudniejszych, nie stanowi dla naszych nadwozi żadnego problemu.

Wszystkie nasze ramy, podramówki, podłużnice, wieszaki na palety, uchwyty na skrzynki narzędziowe zawsze cynkujemy ogniowo. Ta technologia zapewnia, że nasze produkty są dłużej odporne na czynniki zewnętrzne (np. woda, piasek,sól, śnieg, lód, kamienie, pyły, błoto) i lepiej przechodzą próbę czasu.

Dzięki temu żywotność ram ocynkowanych sięga nawet 30 LAT !

Podłoga nadwozia

Dobrze wykonana podłoga wpływa bezpośrednio na wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo przewożonego ładunku. W naszej ofercie znajdują się wszystkie podstawowe typy powierzchni stosowanych obecnie w transporcie. Rodzaj materiału z jakiego jest wykonana powierzchnia podłogi oraz konfiguracja rozmieszczeni uchwytów mocujących itp podlega personalizacji zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

Ściana przednia nadwozia

Ściana przednia wykonana jest w całości z anodowanych paneli aluminiowych do pełnej wysokości. Atutem jest tutaj wzmocnienie sklejką impregnowaną do wysokości 1250mm, po w znacznym stopniu uniemożliwia uszkodzenie ściany podczas załadunku czy transportu

Słupy przednie wykonane są z lekkich stopów aluminiowych anodowanych przykręcanych, z kieszeniami na listwy boczne.

W przypadku zabudowy plandekowej przyczepy istnieje możliwość montażu trapu przejazdowego wraz z system drzwi 4-skrzydłowych, które umożliwiają przejazd z przyczepy na samochód bez konieczności rozłączania zestawu.

Ściany boczne nadwozia

Ściany boczne w postaci kurtyny na wózkach VERSUS umożliwiających łatwe przesuwanie, a co za tym idzie szybki dostęp do przestrzeni ładunkowej i załadunek boczny.

Boki rozsuwane niezależnie od dachu: z zapadkowym systemem bocznego i pionowego napinania plandeki, z klamrami stalowymi co znacznie skraca proces przygotowania zabudowy do drogi.

Przy podłodze łatwo wkładane 2 rzędy listew aluminiowych lub na życzenie burta.

Pod plandeką 4 rzędy listew aluminiowych lub drewnianych montowanych na przesuwanych kłonicach HESTAL. Istnieje możliwość zamontowania plandeki z systemem wzmocnień pionowych bez listew poprzecznych.

Ściana tylna nadwozia

Konstrukcja ściany tylnej oparta została na lekkich a zarazem wytrzymałych słupach z aluminium anodowanego, które na stale złączone są konstrukcją ramy. Na nich osadzone zostają drzwi z lekkich profili aluminiowych: 2-skrzydłowe (opcjonalnie 4-skrzydłowe przy zestawach przejazdowych), o kącie otwarcia 270%. W przypadku braku konieczności montażu drzwi stosujemy kotarę plandekową. Zamknięcie zewnętrzne drzwi stanowią 4 wytrzymałe, aluminiowe zamki z funkcją montażu plomb.

Dla branż (szczególnie dystrybucji) gdzie rozładunek odbywa się z dala od rampy, oferujemy system windy hydraulicznej lub dokowania wózka widłowego.

Dach nadwozia

Konstrukcja dachu oparta na aluminiowych podłużnicach na bazie lekkich, cienkościennych profili aluminiowych. Dzięki wykorzystaniu łożysk kulkowych w wózkach prowadzących poprzeczki zyskujemy możliwość, nie wymagającego siły i bardzo szybkiego otwierania dachu. Bardzo przydatną opcją jest możliwość jedno lub dwustronnego podnoszenia dachu na czas załadunku. 

Pokrycie dachu w kolorze białym częściowo przepuszczające światło co znacznie poprawia komfort pracy przy załadunku.

Systemy zabezpieczenia ładunku​

Bezpieczeństwo przewożonego towaru traktujemy bardzo poważnie. Oferujemy szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego, które pozwoli Ci zapobiegać niekontrolowanemu przemieszczaniu ładunku oraz ochroni go przed ewentualnymi uszkodzeniem w czasie transportu. Prezentowane rozwiązania możemy implementować w dowolnej wybranej przez Ciebie konfiguracji.

Miejsce do przechowywania

Długie trasy wymagają posiadania szeregu akcesoriów, począwszy od pasów transportowych i podstawowych narzędzi, a na wyposażeniu ADR skończywszy. Wszystkie rodzaje zabudów oraz przyczep wyposażamy w zestaw przydatnych i pojemnych schowków dzięki, którym żadna przygoda Cię nie zaskoczy a Ty będziesz mieć pod ręką wszystko czego aktualnie potrzebujesz.

Bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników

Bezpieczeństwo Twoje i innych uczestników ruchu jest niezwykle istotne dlatego oferujemy zestaw podstawowego wyposażenie oraz akcesoria dodatkowe, które w znaczny sposób zwiększą bezpieczeństwo zarówno podczas jazdy jak i postoju.

System windy hydraulicznej​

Trudności z dostępem do rampy? W Redos oferujemy szeroką gamę podestów hydraulicznych. Dbamy o dopasowanie preferowanej windy do odpowiedniego wariantu nadwozia. Zgodnie z Twoimi preferencjami zamontujemy system windy zamykanej na drzwi, chowanej pod nadwoziem lub wersji domykanej z klapą górną. Oferujemy przygotowanie zabudowy pod wszystkie oferowane na rynku europejskim urządzenia.

System mocowania wózka widłowego

Podczas rozładunków w różnych punktach w Polsce i Europie borykasz się z problemem dostępu do specjalistycznego sprzętu? Miej własny wózek widłowy zawsze ze sobą, eliminuj wszystkie zbędne opóźnienia i przeszkody. Specjalnie przygotowana konstrukcja ramy zabudowy umożliwia podwieszenie wózka za pojazdem.

Nasze autorskie rozwiązanie cechuje się ponadprzeciętnie szybkim czasem operacji dokowania wózka za pojazdem.

System dokowania wózka widłowego

Podczas rozładunków w różnych punktach w Polsce i Europie borykasz się z problemem dostępu do specjalistycznego sprzętu? Miej własny wózek widłowy zawsze ze sobą, eliminuj wszystkie zbędne opóźnienia i przeszkody. Specjalnie przygotowana konstrukcja ramy zabudowy umożliwia podwieszenie wózka za pojazdem.

Nasze autorskie rozwiązanie cechuje się ponadprzeciętnie szybkim czasem operacji dokowania wózka za pojazdem.

Pojazdy "od ręki"

Nie chcesz czekać? Kup pojazd gotowy do jazdy już teraz.

Serwis MAN Truck

Autoryzowana stacja serwisowa Man Truck Polska

Stacja kontroli pojazdów

Okręgowa stacja kontroli pojazdó Redos

O firmie

Sprawdź kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z jednym z naszych handlowców.

Handlowiec

Waldemar Dzięsław

+48 798 689 696

waldemar.dzieslaw@redos.pl

Handlowiec

Maciej Dolecki

+48 600 354 217

maciej.dolecki@redos.pl

Handlowiec

Paweł Plura

+48 604 839 176

pawel.plura@redos.pl

Handlowiec

Mikołaj Troszczyński

+48 508 005 127

mikolaj.troszczynski@redos.pl

Handlowiec

Łukasz Serwa

+ 48 608 884 579

lukasz.serwa@redos.pl

Formularz rejestracji

Zapiszcie mnie do Newslettera

Od momentu zapisania będziesz otrzymywać cykline informacje mailowe dotyczące naszej oferty.