O firmie redos

Nasza misja

Dajemy klientowi produkty najbardziej użyteczne, budujące jego przewagę rynkową i większą od konkurencji efektywność. Osiągamy to poprzez bycie solidnym i innowacyjnym partnerem dbającym o jakość, terminowość, wiarygodność finansową oraz przewidywalność we współpracy.

W branży automotive jesteśmy od zawsze

W przekonaniu, że śmiałe marzenia i jasne cele mogą przekształcić się w rzeczywistość, dokładnie 15 września 1997 roku firma Redos wystartowała ze swoją działalnością, rozpoczynając tym samym realizację śmiałej wizji założycieli. Już w okresie początkowym nie było wątpliwości, że przedsiębiorstwo skazane jest na sukces. Wcześniejsze doświadczenie w branży motoryzacyjnej i świadomość potrzeb klientów były gwarancją dobrego startu podróży w nieznane.

Działalność rozpoczęto od sprzedaży importowanych pojazdów użytkowych, produkowanych przez koncern MAN-  wiodącego lidera sektora motoryzacyjnego. Szybko stało się jasne, że obustronne zadowolenie ze współpracy zrodzi kolejne wyzwania, a tym samym rozwój i dynamiczną rozbudowę firmy. 

Stabilny rozwój jako kierunek działań

Od zawsze zadowolenie i zaufanie kontrahentów było priorytetem dla Redos, dlatego w 2002 rozszerzono kompetencje o pierwszą w Nowym Tomyślu Okręgową Stację Kontroli Pojazdów posiadającą uprawnienia do przeprowadzania badań wszystkich pojazdów samochodowych i przyczep w pełnym zakresie. OSKP stworzyła więc niezwykle ważną możliwość kompleksowego sprawdzania stanu samochodu na miejscu przed sprzedażą zapewniając tym samym spokojny sen klientom.

Nowe kierunki ekspansji - Serwis pojazdów

Znaczącym krokiem dla zespołu była autoryzacja serwisowa MAN-a w 2008 roku, co zapewniło pełne usługi naprawcze pojazdów ciężarowych. Firma nabrała więc ostatecznego kształtu, ale apetyt na dalszy rozwój proporcjonalnie rósł. To właśnie dbałość o zrozumienie panujących trendów jest nieodzownym elementem samorozwoju firmy. Odpowiadając tym samym potrzebom rynku stopniowo rodziła się oferta na kolejne usługi, a dokładniej transport niskopodwoziowy oraz produkcję zabudów i przyczep Trailers.

Ważny etap w rozwoju, który trwa do dziś

Chociaż początkowo działalność produkcyjna sprawiała trudności spowodowane głównie ograniczającymi warunkami zakładowymi, nowe wyzwania sprawiały szczególną satysfakcję i motywowały do dalszych działań, a już wkrótce wyprodukowano pierwszą zabudowę marki Redos Trailers. Po krótkim czasie okazało się, że własne realizacje to dobry kierunek ewolucji, a firma zyskała tym samym więcej autonomii i nie była już kojarzona głównie z niemieckim partnerem MAN-em.
Ważnym czynnikiem w ciągłym doskonaleniu procesu produkcji było zawiązanie współpracy z Politechniką Poznańską, co pozwoliło zoptymalizować poszczególne etapy montażu. Konstruktorzy mogli więc w pełni rozwinąć skrzydła starając się spełnić nawet najbardziej wymagające oczekiwania zleceniodawców. Realizując również własne projekty badawcze np. system wielopunktowego mocowania ładunku RedLock. Znaczący wpływ na jakość procesów produkcyjnych miała też certyfikacja ISO 9001:2008 oraz normy polityki jakości ISO 14001, które spełnia firma. Kontrahent ma więc pewność, że otrzymuje produkt z najwyższej półki, spełniający restrykcyjne normy jakościowe i środowiskowe.

Bezsprzeczna jakość została doceniona

Zawsze, naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie Klienta. Stawiając sobie wysoko poprzeczkę osiągamy zadowalające efekty, które doceniają nasi partnerzy. Jakość i solidność produktów Redos Trailers została potwierdzona w 2018 przez Mercedes-Benz Polska – zostaliśmy wówczas liderem w zakresie dostaw nadwozi dla tego producenta.

Lata doświadczeń wyznaczyły nam kierunek

Obecnie zespół Redos liczy ponad 90-ciu wykwalifikowanych, doświadczonych pracowników, którzy z pasją rozwijają swoje umiejętności. Nie brakuje również wysokiej klasy managerów i specjalistów w swoich dziedzinach jak: konstruktorzy, handlowcy, mechanicy z certyfikatami MAN Expert oraz sprawnie działająca kadra administracyjna i serwisowa. Poprzednie lata dokładnie określiły profil firmy, a stały rozwój i stopniowe powiększanie wachlarza zakresu działalności pozytywnie wpłynęło na liczbę powracających jak i nowych klientów. To najlepszy dowód na to, że początkowe założenia zarządu zostały w pełni zrealizowane, a w między czasie pojawiły się nowe, jeszcze śmielsze pomysły i koncepcje. Nie ma wątpliwości, ze Redos to dziś jedna z najprężniej rozwijających się marek nadwozi samochodów ciężarowych oraz przyczep w Polsce. Apetyt wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i doskonalenia istniejących wciąż jednak nie maleje. Redos śmiało patrzy w przyszłość, która należy do najlepszych.

System dokowania wózka widłowego

Podczas rozładunków w różnych punktach w Polsce i Europie borykasz się z problemem dostępu do specjalistycznego sprzętu? Miej własny wózek widłowy zawsze ze sobą, eliminuj wszystkie zbędne opóźnienia i przeszkody. Specjalnie przygotowana konstrukcja ramy zabudowy umożliwia podwieszenie wózka za pojazdem.

Nasze autorskie rozwiązanie cechuje się ponadprzeciętnie szybkim czasem operacji dokowania wózka za pojazdem.

Pojazdy "od ręki"

Nie chcesz czekać? Kup pojazd gotowy do jazdy już teraz.

Serwis MAN Truck

Autoryzowana stacja serwisowa Man Truck Polska

Stacja kontroli pojazdów

Okręgowa stacja kontroli pojazdó Redos

O firmie

Sprawdź kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z jednym z naszych handlowców.

Handlowiec

Waldemar Dzięsław

+48 798 689 696

waldemar.dzieslaw@redos.pl

Handlowiec

Maciej Dolecki

+48 600 354 217

maciej.dolecki@redos.pl

Handlowiec

Paweł Plura

+48 604 839 176

pawel.plura@redos.pl

Handlowiec

Mikołaj Troszczyński

+48 508 005 127

mikolaj.troszczynski@redos.pl

Handlowiec

Łukasz Serwa

+ 48 608 884 579

lukasz.serwa@redos.pl

System mocowania wózka widłowego

Podczas rozładunków w różnych punktach w Polsce i Europie borykasz się z problemem dostępu do specjalistycznego sprzętu? Miej własny wózek widłowy zawsze ze sobą, eliminuj wszystkie zbędne opóźnienia i przeszkody. Specjalnie przygotowana konstrukcja ramy zabudowy umożliwia podwieszenie wózka za pojazdem.

Nasze autorskie rozwiązanie cechuje się ponadprzeciętnie szybkim czasem operacji dokowania wózka za pojazdem.

Formularz rejestracji

Zapiszcie mnie do Newslettera

Od momentu zapisania będziesz otrzymywać cykline informacje mailowe dotyczące naszej oferty.