Przyczepy bdf na obrotnicy

Mobilność, zwrotność, bezawaryjność

Ciężki ładunek i ciasne przejazdy to wymarzone środowisko dla naszych przyczep. Szybko docenisz zwrotność i łatwość prowadzenia.

Konstrukcja przyczepy dostosowana do Twoich potrzeb

Ponadprzeciętna wytrzymałość, niska masa własna oraz doskonałe właściwości trakcyjne stawiają nasze produkty na czele wiodących dostawców przyczep BDF na obrotnicy.

Solidna rama

Wytrzymała a zarazem lekka rama stalowa zabezpieczona antykorozyjnie przez cynkowanie ogniowe.

Osie w wielu konfiguracjach

Układ jezdny zbudowany na podzespołach najsolidniejszych europejskich producentów

Zawieszenie i układ hamulcowy

Pewność prowadzenia i hamowania dzięki zastosowaniu najlepszych układów dostępnych na rynku.

Osprzęt przyczepy

Podstawowe wyposażenie przyczepy dostępne w każdej konfiguracji.

Wyposażenie dodatkowe
- dla większej wygody

Wszystko co jest Ci niezbędne masz zawsze przy sobie. A to czego akurat nie masz, zawsze możesz dokupić w przyszłości.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwie w transporcie nie trzeba mówić, trzeba go po prostu bezwzględnie przestrzegać. Sprawdź jakie wyposażenie oferujemy.

Miejsce do przechowywania

Niezależnie od tego czy poruszasz się na dalekich trasach czy blisko bazy, warto abyś zawsze miał pod ręką najważniejsze przedmioty.

Pracujemy dla ciebie

Pakiet korzyści, które otrzymasz w standardzie

Rama przyczepy BDF

Rama przyczepy BDF na obrotnicy w całości wykonana ze stali o podwyższonej wytrzymałości, zabezpieczonej antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe, gwarantujące ponadprzeciętną odporność na działanie warunków atmosferycznych.

Stalowy dyszel wyposażony w uniwersalne oko fi40 (fi50 dla przyczep DMC 16-19 ton) oraz konsolę przewodów hamulcowych i elektrycznych.

Belki poprzeczne wyposażone w system rolek naprowadzających (2 szt na belce tylnej oraz 2 na przedniej) oraz komplet zamków mocowania kontenera – po 2 szt na belkę, według standardów. W przedniej części ramy zamontowany zderzak chroniący przed uszkodzeniem przedniej ściany zabudowy podczas dokowania.

Osie przyczepy BDF

W naszych rozwiązaniach stosujemy wyłącznie osie renomowanych producentów takich jak SAF, BPW czy GIGANT. 

W zależności od tonażu montowane są układy w konfiguracji 2-osiowej lub 3-osiowej. Istnieje możliwość wyposażenia przyczepy w system pneumatycznego podnoszenia osi co wpływa na znaczną oszczędność zużycia ogumienia.

Zawieszenie i układ pneumatyczny

Pneumatyczna instalacja hamulcowa wyposażona jest w system antyblokujący ABS/EBS, stabilizację toru jazdy TRS/RSS, automatyczną regulacje hamulców, zawór parkująco-luzujący, złącze DUOMATIC oraz hamulec postojowy, automatycznie załączany przy odpinaniu przyczepy.

Wykorzystujemy pneumatyczny układ zawieszenia sprawdzonych producentów (np. Haldex, Knorr czy Wabco), z zaworem podnoszenia/opuszczania platformy, dodatkowo wyposażonym w funkcje „reset to ride” tj. automatyczne ustawienie zawieszenia do jazdy po uzyskaniu prędkości minimalnej 15km/h.

Osprzęt przyczepy BDF

Belki poprzeczne uzbrojenia wyposażone zostały w system rolek naprowadzających (2 szt na belce tylnej oraz 2 na przedniej) oraz komplet 4 sztuk zamków mocowania kontenera renomowanej marki JOST.

Do podstawowego wyposażenia przyczepy należy wieszak koła zapasowego z windą.

Bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników

Bezpieczeństwo Twoje i innych uczestników ruchu jest niezwykle istotne dlatego oferujemy zestaw podstawowego wyposażenie oraz akcesoria dodatkowe, które w znaczny sposób zwiększą bezpieczeństwo zarówno podczas jazdy jak i postoju.

Miejsce do przechowywania

Długie trasy wymagają posiadania szeregu akcesoriów, począwszy od pasów transportowych i podstawowych narzędzi, a na wyposażeniu ADR skończywszy. Wszystkie rodzaje zabudów oraz przyczep wyposażamy w zestaw przydatnych i pojemnych schowków dzięki, którym żadna przygoda Cię nie zaskoczy a Ty będziesz mieć pod ręką wszystko czego aktualnie potrzebujesz.

System dokowania wózka widłowego

Podczas rozładunków w różnych punktach w Polsce i Europie borykasz się z problemem dostępu do specjalistycznego sprzętu? Miej własny wózek widłowy zawsze ze sobą, eliminuj wszystkie zbędne opóźnienia i przeszkody. Specjalnie przygotowana konstrukcja ramy zabudowy umożliwia podwieszenie wózka za pojazdem.

Nasze autorskie rozwiązanie cechuje się ponadprzeciętnie szybkim czasem operacji dokowania wózka za pojazdem.

Pojazdy "od ręki"

Nie chcesz czekać? Kup pojazd gotowy do jazdy już teraz.

Serwis MAN Truck

Autoryzowana stacja serwisowa Man Truck Polska

Stacja kontroli pojazdów

Okręgowa stacja kontroli pojazdó Redos

O firmie

Sprawdź kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z jednym z naszych handlowców.

Handlowiec

Waldemar Dzięsław

+48 798 689 696

waldemar.dzieslaw@redos.pl

Handlowiec

Maciej Dolecki

+48 600 354 217

maciej.dolecki@redos.pl

Handlowiec

Paweł Plura

+48 604 839 176

pawel.plura@redos.pl

Handlowiec

Mikołaj Troszczyński

+48 508 005 127

mikolaj.troszczynski@redos.pl

Handlowiec

Łukasz Serwa

+ 48 608 884 579

lukasz.serwa@redos.pl

System mocowania wózka widłowego

Podczas rozładunków w różnych punktach w Polsce i Europie borykasz się z problemem dostępu do specjalistycznego sprzętu? Miej własny wózek widłowy zawsze ze sobą, eliminuj wszystkie zbędne opóźnienia i przeszkody. Specjalnie przygotowana konstrukcja ramy zabudowy umożliwia podwieszenie wózka za pojazdem.

Nasze autorskie rozwiązanie cechuje się ponadprzeciętnie szybkim czasem operacji dokowania wózka za pojazdem.

Formularz rejestracji

Zapiszcie mnie do Newslettera

Od momentu zapisania będziesz otrzymywać cykline informacje mailowe dotyczące naszej oferty.