Nadwozie furgon - chłodnia

Szczelnie i chłodno - jeśli trzeba

Cechą charakterystyczną zabudów furgonowych jest w pełni zabudowana skrzynia ładunkowa zapewniająca utrzymanie stałej wilgotności i temperatury niezależnie od warunków na zewnątrz.

Bezcenne zabezpieczenie cennych ładunków

Furgon to typ nadwozia dostosowany do przewozu towarów wrażliwych lub wymagających określonych warunków mikroklimatycznych. Idealnie sprawdzają się przy transporcie towarów o wysokiej wartości, czy wrażliwych na zewnętrzne czynniki atmosferyczne. 

Rama

Idealnie zaprojektowana rama stanowi lekką i niebywale trwałą bazę do zabudowy nadwozia.

Podłoga

Solidna podłoga z grubej sklejki, blachy ryflowanej lub laminatu odporna na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.

Ściany boczne i dach

Mocna konstrukcja oraz solidne materiały ścian bocznych gwarantują utrzymanie stałych parametrów we wnętrzu.

Ściana tylna

Lekkie i solidne drzwi na ryglach zapewniają odpowiednią szczelność tylnego portalu

Wyposażenie dodatkowe
- dla większej wygody

Wszystko co jest Ci niezbędne masz zawsze przy sobie. A to czego akurat nie masz, zawsze możesz dokupić w przyszłości.

Zabezpieczenie ładunku

W zależności od rodzaju przewożonych ładunków, zabezpieczysz go zgodnie z normami i własnymi preferencjami.

Miejsce do przechowywania

Niezależnie od tego czy poruszasz się na dalekich trasach czy blisko bazy, warto abyś zawsze miał pod ręką najważniejsze przedmioty.

Bezpieczeństwo

O bezpieczeństwie w transporcie nie trzeba mówić, trzeba go po prostu bezwzględnie przestrzegać. Sprawdź jakie wyposażenie oferujemy.

Pracujemy dla ciebie

Pakiet korzyści, które otrzymasz w standardzie

Rama pośrednia cynkowana ogniowo

Wieloletnie użytkowanie w każdych warunkach, nawet tych najtrudniejszych, nie stanowi dla naszych nadwozi żadnego problemu.

Wszystkie nasze ramy, podramówki, podłużnice, wieszaki na palety, uchwyty na skrzynki narzędziowe zawsze cynkujemy ogniowo. Ta technologia zapewnia, że nasze produkty są dłużej odporne na czynniki zewnętrzne (np. woda, piasek,sól, śnieg, lód, kamienie, pyły, błoto) i lepiej przechodzą próbę czasu.

Dzięki temu żywotność ram ocynkowanych sięga nawet 30 LAT !

Podłoga nadwozia

Wykonana z impregnowanej, wodoodpornej i antypoślizgowej sklejki o grubości uzależnionej od dopuszczalnej masy całkowitej lub dobieranej w sposób maksymalnie zwiększający trwałość zabudowy.

W wersji chłodniczej, wykonana z wysokiej jakości laminatu i pianki z wylewką poliestrową z warstwą antypoślizgową bądź blachą ryflowaną. Przy podłodze (wzdłuż wszystkich ścian) do wysokości 260mm zainstalowana jest odpowiednio uszczelniona aluminiowa listwa aluminiowa.

W podłodze znajduję się 14 uchwytów do mocowania ładunku montowane w taki sposób, by nie ograniczać przestrzeni ładunkowej.

Ściany i dach nadwozia

Konstrukcja ścian oparta została w całości na bazie profili stalowych. Poszycie zewnętrzne i wewnętrzne z blachy aluminiowej w kolorze białym. Wewnątrz listwa przypodłogowa – stalowa, o wysokości 260 mm. Istnieje możliwość dostosowania wyposażenia ścian bocznych do indywidualnych potrzeb transportowych np. panele do przewozu ubrań.

W wersji chłodniczej nadwozia ściany stanowi panel typu “Sandwich” odporny na dyfuzję pary wodnej bez mostków cieplnych. Dodatkowo na ścianie przedniej dodatkowe wzmocnienia z paneli (przygotowanie do montażu agregatu chłodniczego). Warstwa zewnętrzna i wewnętrzna wykonana z laminatu w kolorze białym.

Dach wykonany z profili stalowych – cynkowanych, pokryty poszyciem z GFK w kolorze białym. W dachu pasek przepuszczający światło co znacznie poprawia komfort pracy przy załadunku

Ściana tylna nadwozia

Rama portalu w całości wykonana ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe, na której osadzone zostały drzwi 2- skrzydłowe, o kącie rozwarcia 270%, zamykane trwałymi ryglami (po jednym na stronę) z otworem na założenie plomb. Oferujemy również wersję z windą hydrauliczną w dowolnej, wybranej konfiguracji.

W wersji chłodniczej nadwozia na ścianie tylnej drzwi izolowane, 2- skrzydłowe, o kącie otwarcia 270%. Zamknięcia zewnętrzne po jednym na skrzydło, z możliwością założenia plomb. Rama portalu wykonana ze stali zabezpieczonej antykorozyjnie poprzez cynkowanie ogniowe.

Systemy zabezpieczenia ładunku​

Bezpieczeństwo przewożonego towaru traktujemy bardzo poważnie. Oferujemy szeroki wachlarz wyposażenia dodatkowego, które pozwoli Ci zapobiegać niekontrolowanemu przemieszczaniu ładunku oraz ochroni go przed ewentualnymi uszkodzeniem w czasie transportu. Prezentowane rozwiązania możemy implementować w dowolnej wybranej przez Ciebie konfiguracji.

Miejsce do przechowywania

Długie trasy wymagają posiadania szeregu akcesoriów, począwszy od pasów transportowych i podstawowych narzędzi, a na wyposażeniu ADR skończywszy. Wszystkie rodzaje zabudów oraz przyczep wyposażamy w zestaw przydatnych i pojemnych schowków dzięki, którym żadna przygoda Cię nie zaskoczy a Ty będziesz mieć pod ręką wszystko czego aktualnie potrzebujesz.

Bezpieczeństwo Twoje i innych użytkowników

Bezpieczeństwo Twoje i innych uczestników ruchu jest niezwykle istotne dlatego oferujemy zestaw podstawowego wyposażenie oraz akcesoria dodatkowe, które w znaczny sposób zwiększą bezpieczeństwo zarówno podczas jazdy jak i postoju.

System dokowania wózka widłowego

Podczas rozładunków w różnych punktach w Polsce i Europie borykasz się z problemem dostępu do specjalistycznego sprzętu? Miej własny wózek widłowy zawsze ze sobą, eliminuj wszystkie zbędne opóźnienia i przeszkody. Specjalnie przygotowana konstrukcja ramy zabudowy umożliwia podwieszenie wózka za pojazdem.

Nasze autorskie rozwiązanie cechuje się ponadprzeciętnie szybkim czasem operacji dokowania wózka za pojazdem.

Pojazdy "od ręki"

Nie chcesz czekać? Kup pojazd gotowy do jazdy już teraz.

Serwis MAN Truck

Autoryzowana stacja serwisowa Man Truck Polska

Stacja kontroli pojazdów

Okręgowa stacja kontroli pojazdó Redos

O firmie

Sprawdź kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić.

Skontaktuj się z nami

Pamiętaj, że zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji. Jeśli masz jakiekolwiek pytania skontaktuj się z jednym z naszych handlowców.

Handlowiec

Waldemar Dzięsław

+48 798 689 696

waldemar.dzieslaw@redos.pl

Handlowiec

Maciej Dolecki

+48 600 354 217

maciej.dolecki@redos.pl

Handlowiec

Paweł Plura

+48 604 839 176

pawel.plura@redos.pl

Handlowiec

Mikołaj Troszczyński

+48 508 005 127

mikolaj.troszczynski@redos.pl

Handlowiec

Łukasz Serwa

+ 48 608 884 579

lukasz.serwa@redos.pl

System mocowania wózka widłowego

Podczas rozładunków w różnych punktach w Polsce i Europie borykasz się z problemem dostępu do specjalistycznego sprzętu? Miej własny wózek widłowy zawsze ze sobą, eliminuj wszystkie zbędne opóźnienia i przeszkody. Specjalnie przygotowana konstrukcja ramy zabudowy umożliwia podwieszenie wózka za pojazdem.

Nasze autorskie rozwiązanie cechuje się ponadprzeciętnie szybkim czasem operacji dokowania wózka za pojazdem.

Formularz rejestracji

Zapiszcie mnie do Newslettera

Od momentu zapisania będziesz otrzymywać cykline informacje mailowe dotyczące naszej oferty.