logo redos

Infolinia 61 445 24 00

Wynajem długoterminowy zestawów przestrzennych

nowy produkt w ofercie REDOS!

05/07/2016

MG 6300

Z początkiem lipca współpracę na gruncie wynajmu długoterminowego rozpoczęły nasze dwie siostrzane spółki: Redos Trailers oraz Redos Truck Finance. Jest nam niezwykle miło poinformować, że pierwsze dwa zestawy przestrzenne z zabudowami Redos CURT-Trail zostały sfinansowane i już cyrkulują po europejskich trasach.

MG 6304

Pionierem w kooperacji z Redos Truck Fince, naszą rodzimą spółką oferującą finansowanie na zasadach wynajmu długoterminowego, została ściśle współpracująca również z oddziałami Cargo Service Europe (CSE) firma Transport Międzynarodowy – Spedycja Wojciech Wnuk.

Zabudowa na jaką zdecydował się nasz Kontrahent to CURT-Trail PREMIUM.

MG 5996

Wyposażenie wersji Premium, w przypadku nadwozi plandekowych cechuje się przede wszystkim:

MG 6003

Prezentowane zabudowy oparliśmy na ramie wykonanej z wysokogatunkowej stali. Metalowe elementy podwozia zostały profesjonalnie, ogniowo ocynkowane. Proces zabezpieczenia antykorozyjnego odbywa się w specjalnie do tego skonstruowanych wannach. Rozwiązanie to umożliwia całkowite, jednorazowe zanurzenie konstrukcji. Daje to efekt równomiernie rozprowadzonej warstwy ocynku i sprzyja prawidłowemu rozkładaniu się naprężeń podczas dalekobieżnych transportów.

MG 6045

Wyróżnikiem prezentowanych pojazdów jest ich zdumiewająco wysoka ładowność. Pomimo zastosowania zbiorników o pojemności 1200L skonstruowaliśmy pojazdy, na które w legalny sposób można załadować nawet powyżej 24 ton towaru!

MG 6010

Finansowanie z Redos Truck Finance. WYNAJEM DŁUGOTERMINOWY!

Ofertę dopełnia przygotowana przez handlowców Redos Truck Finance propozycja finansowania na zasadach wynajmu długoterminowego. Polega to na opłacaniu miesięcznych rat za użytkowanie pojazdów, ale nie zmierza do obowiązkowego wykupu po upływie okresu umownego (chyba, że Klient zażyczy sobie inaczej). W ratę wliczono ryzyko napraw, wszelkie konieczne ubezpieczenia (OC/AC/NW/Assistance), podatek drogowy. Obowiązki standardowo wynikające z własnościowego charakteru transakcji zakupowych, w przypadku wynajmu długoterminowego przeniesione są na firmę dostarczającą pojazd do eksploatacji (Redos Truck Finance). Miesięczna rata to nie sposób na kupowanie tego samego auta w kawałkach na przestrzeni kilku lat; finansuje ona natomiast rzeczywistą utratę wartości pojazdu.

Detale mają znaczenie

1. System mocowania ładunku REDLock

MG 6031 

2. Złącza przewodów DUOMATIC

MG 6042

3. Nogi podporowe JOST

MG 6039

4. Zabezpieczenia przewodów przed przetarciami

MG 6044

5. System blokowania ładunku przed przesunięciem

MG 6008 

Zainteresowanych podobną ofertą zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży REDOS.

MG 6307

J.R.