logo redos

Infolinia 61 445 24 00

Premiera REDLock 2.0

nowy system mocowania ładunku na solówkach z zabudową CURT-Trail PREMIUM

15/07/2016

MG 6510

Przy okazji kolejnych dwóch realizacji dla firmy Trans-Speed swoją premierę miał udoskonalony, autorski system mocowania ładunku REDLock 2.0. Dzięki zastosowaniu technologicznych otworów w listwie przypodłogowej towar można przytwierdzić przy pomocy pasów w dowolnym miejscu na całej długości przestrzeni załadowczej.

MG 6494

Zabudowę dla firmy Trans-Speed skonstruowaliśmy dla podwozia MAN 18.360.

Wymiary wewnętrzne zawierają się w następujących przedziałach:

 *W przypadku jazdy bez ładunku podwozie można dodatkowo obniżyć. Nieobciążony pojazd w naturalny sposób jest nieco wyższy, dlatego przy pomocy systemu obniżonej wysokości jazdy (kod 365CC) nawet pusta zabudowa zawierać się będzie w wymiarach dopuszczanych przez przepisy o ruchu drogowym.

MG 6527

Ramę pośrednią zabudowy wykonaliśmy z poddanej procesowi ogniowego ocynku stali. Na etapie przygotowania podwozia dołączyliśmy do niej system RedLock 2.0, który jak opisano powyżej, w gotowej zabudowie zabezpiecza możliwość mocowania ładunku w dowolnym punkcie przestrzeni załadowczej.

MG 6504

Podłogę zabudowy dla firmy Trans-Speed wyprodukowaliśmy z impregnowanej, wodoodpornej sklejki. Dzięki jej zastosowaniu zadbaliśmy o bezpieczeństwo zarówno towarów jak i osób z niej korzystających.

MG 6507

Wyposażenie PREMIUM oznacza wykorzystanie najwyższej klasy podzespołów. Kłonice wykorzystane w bocznych ścianach zabudowy to produkcja znanego, europejskiego producenta, firmy HESTAL. Fakt, że suwają się one na specjalnych wózkach oraz posiadają zintegrowane kieszenie na listwy boczne w znaczącym stopniu ułatwia rozmontowywanie i ponowne składanie ścian zabudowy. Także plandeka oraz dach (VERSUS ALTO 150) odsuwają się tutaj wygodnie niczym kurtyna. Plandeka po jej zasunięciu - przy pomocy tzw. zapadkowego systemu napinania - może zostać w prosty sposób naprężona.

MG 6485

Ścianę tylną zabudowy budują 2-skrzydłowe, aluminiowe drzwi. Tylną część podwozia  wyposażyliśmy również w przystosowanie do montażu platformy załadowczej chowanej pod spod pojazdu, w którą obie prezentowane zabudowy mogą zostać w każdej chwili na życzenie Klienta doposażone.

MG 6503

Prezentowaną konstrukcję charakteryzuje ponadto możliwość dwustronnego podniesienia i zablokowania dachu do jazdy (o nawet +50 mm!).

MG 6512

Całość spełnia normy certyfikatu PN EN 12642 „Bezpieczny ładunek” (Code XL).

MG 6499

Zainteresowanych podobną ofertą zachęcamy do kontaktu z Działem Sprzedaży REDOS.

MG 6491

 

J.R.